Novinky ve florbalovém kroužku

Florbalový kroužek ve Fryčovicích startuje do další sezóny s celou řadou změn. Tou nejvýraznější je otevření dalšího termínu pro ty nejmenší děti. Tato kategorie se týká dětí od první do třetí třídy. Tréninky této skupiny budou probíhat vždy v pondělí od 16:00 do 17:30 v tělocvičně TJ Sokol Fryčovice. Skupina mladších žáků (čtvrtá až šestá třída) bude trénovat, stejně jako v uplynulých sezónách, vždy ve čtvrtek, v čase 14:45-16:15.

Po dlouhých letech se také podařilo rozšířit trenérský tým. Nově se na trénování obou skupin bude podílet také Jan Tesař, který vytvoří trenérské duo s mou maličkostí.

Jan Tesař – florbalový trenér žáků


Jan Górny – vedoucí florbalového oddílu a trenér


Mladší žáci by měli v této sezóně absolvovat minimálně tři turnaje a několik přátelských zápasů. V současnosti je však věc stále v jednání. Jakmile bude finální dohoda na světě, budeme Vás- rodiče a příznivce-neprodleně informovat.

Generální partner florbalového klubu

Od této sezóny je generálním partnerem florbalového oddílu firma Sváček Stav s.r.o. Prvním výsledkem naší spolupráce budou zbrusu nové dresy, jejichž podobu již brzy představíme v samostatném článku. Věříme, že se v nich našim dětem bude dařit, budou mít z florbalu radost a tréninky a zápasy je budou bavit.

Jan Górny – vedoucí florbalového oddílu

Přihlášky do sportovního oddílu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *